modelowanie icoone laserland

Na czym polega laserowe ujędrnianie skóry?

Laserowe ujędrnianie skóry to jeden z najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych wykonywanych w ostatnich latach w salonach urody. Zabieg, ten bezpośrednio wiąże się z usuwaniem szpecących fałdek skóry, dlatego przez niektóre kobiety nazywane jest laserowym eliksirem młodości, lub prościej- zabiegiem odmładzającym.

Na czym polega laserowe ujędrnianie skóry?

Laserowe zabiegi ujędrniające skórę oparte są na koagulacyjnym działaniu ciepła emitowanego przez wiązkę laserową. Uszkodzona poprzez ciepło tkanka posiada możliwość odbudowy, z której zazwyczaj korzysta. Powstające dzięki temu zabiegowi nowe włókna kolagenowe zwiększają napięcie skóry i poprawiają jej wygląd.

Czy zabieg jest bolesny?

Dzięki najnowocześniejszym technologiom możliwe jest idealne nakierowanie wiązki laserowej na zwiotczałą tkankę(np. w tym gabinecie) , co umożliwia zaoszczędzenie znajdujących się w jej okolicy zdrowych i w pełni sprawnych pasm skóry. Zabieg ten wraz z elementami chłodzącymi umożliwia niwelację subiektywnego odczucia bólu.

W jakich lokalizacjach można pozbyć się nieestetycznych fałdek?

Laserowe zabiegi ujędrniające przeprowadzane są zarówno w rejonach takich jak twarz czy szyja, jak i kolana, brzuch oraz piersi. Przeciwwskazaniem do zabiegu w tych miejscach mogą być m.in jątrzące rany, alergia kontaktowa, a także ciąża i nowotwór.